Volkan Konak Hangi Üniversite Mezunu?(EN iyi 5 ipucu)

Volkan Konak yaşı kaç?

SELMA KONAK KİMDİR? Selma Konak, Kuzeyin oğlu mahlasıyla tanınan 54 yaşındaki Volkan Konak ile yıllar önce dünyaevine girdi. 29 yıldır mutlu bir evlilik süren bu evlilikten; Şimal, Volkan ve Derin isminde 3 evladı vardır.

Volkan Konak kimin oğlu?

Volkan Konak, (d. 27 Şubat 1967 Maçka, Trabzon) Türk halk müziği sanatçısı. Volkan Konak, 1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinin Yeşilyurt köyünde doğdu. Beste müziğinin içerisine etnik motifleri katarak örneği olmayan kendine özgü bir tarz yaratmış oldu.

Volkan Konak babasi kim?

VOLKAN KONAK ‘IN HAYATI 27 Şubat 1967 tarihinde Trabzon’un Maçka ilçesinin Yeşilyurt köyünde dünyaya geldi.

Volkan Konak boyu kaç?

Volkan Konak, 27 Şubat 1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde dünyaya geldi. Türk halk müziği sanatçısı olan Volkan Konak 2006 yılında çıkardığı Mora albümü, Mü-yap tarafından altın plak ile ödüllendirilmiştir.

Şimal Konak nerede okuyor?

Kızı Şimal Mezun Oldu Geçtiğimiz ay Suffolk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Şimal Konak ‘ı ünlü babası Volkan Konak tebrik etti. Kızının mezuniyetinden bir kareyi sosyal medya hesabında paylaşan ünlü şarkıcı o paylaşımının altına “Biricik kızım, yolun açık olsun.

Volkan Konak şu an nerede?

VOLKAN Konak, Amerika’ya yerleşiyor. Menajeri, Konak ‘ın çocuklarının eğitimi için hayatına Amerika’da devam edeceğini, sanatçının çok yakında eşi ve üç çocuğuyla birlikte Washington D.C.’ye yerleşeceğini söyledi.

Volkan Konak kiminle evlendi?

Star’da Kuzeyin Oğlu programıyla ekrana gelen ünlü şarkıcı Volkan Konak ‘ın kızı Şimal Konak, üniversiteden mezun oldu. Büyük gurur yaşayan Konak sosyal medya hesabından kızını tebrik etti. ABD’de Suffolk Üniversitesi’nde eğitim gören Şimal Konak, işletme bölümünü bitirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *