Semih Varol Hangi Üniversite?(Mükemmel cevap)

  • Semih Varol eğitim hayatı; Lise tahsilini Küçükköy Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamlamış ardından Web tasarım programcılığı üzerine eğitim almıştır. Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur.

Semih Varol kiminle sevgili?

Sera Varol ile sevgili olan Semih Varol, 4 yıldan bu yana birlikteliklerini sürdürmektedir. Peki, Sera Varol kimdir? Sera Varol da başarılı bir fenomen olup, 6 Aralık 1996 tarihinde, İstanbul’da doğmuştur. TikTok üzerinde 117,7 milyon beğenisi, 5.9 Milyon takipçisi vardır.

Semih Varol kaç takipçi?

Twitter’da yaklaşık 1,5 milyon takipçi sayısına ulaşan Semih Varol dün akşam trafik kazası geçirdi.

Semih Varol ve sera Varol ne oluyor?

Semih Varol, Sera Varol ile 4 yıllık bir birlikteliğe sahipti. Ancak ikili geçtiğimiz aylarda ilişkilerini bitirdi. Semih Varol ile Sera Varol akraba değildir. Sera Varol ‘un gerçek soyadı Korkmaz’dır.

Semih Varol kac dogumlu?

Sera Varol, 6 Aralık 1996 İstanbul doğumludur, 23 yaşındadır ve şu an İstanbul’da yaşıyor. 1.65 boyunda olan Sera, Oğlak burcudur. Semih Varol ve kendisi sevgili olduklarını bir röportajda açıklamışlardı.

Cellat36 nereli?

Aslen Karslı olan Özgür Deniz, TikTok hesabında Cellat36 ismini kullanıyor. Deniz, ikizler burcudur. 1.85 boyu olan Özgür Deniz, TikTok hesabının yanında Instagram hesabını da oldukça aktif kullanmaktadır. Instagram hesabında ise 1.2 milyon takipçisi vardır.

Semih Varol nerede doğdu?

10 Haziran 1998 yılında Kocaeli’nde dünyaya geldi. Binlerce takipçisi olan Özgür Balakar, TikTok’ta çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. TikTok’ta güncel olarak yaklaşık 4.5 milyon takipçisi bulunan Özgür Balakar, 230 milyona yakın beğeniye sahiptir.

You might be interested:  Üniversite Genel Sekreteri Nasıl Atanır?(Mükemmel cevap)

Ceren Yaldızın burcu ne?

7 Şubat 2002 yılında doğan Ceren Yaldız Kova burcuna sahiptir. Evin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Ceren yaldız küçük yaşlarda babasını kaybederek annesiyle birlikte yaşamaya başlamıştı. Bursa’da yaşayan Yaldız, TikTok, Youtube ve İnstagram’da popüler olmasıyla birlikte Bursa’dan Antalya’ya taşınmıştır.

Uzun makarna kaç yaşında?

Özgür Balakar sosyal medya hesaplarını uzunmakarna adıyla kullanmakta. 10 Haziran 1998 yılında Kocaeli’nde doğan fenomen, 22 yaşındadır. Şu an İstanbul’da yaşamakta. Yaptığı kombinlerle çok beğenilen Özgür Balakar, 1.64 boyunda 43 kilogramdır.

Kursat Juan kaç yaşında?

Kürşat Juan, 5 Mayıs 1999’da doğmuştur. Kürşat Juan, 21 yaşındadır. Gerçek adı ve soyadı Ümit Kürşat Yalçınkaya’dır. Kürşat Juan, TikTok fenomeni, sosyal medya hesaplarında aktif olarak içerik üreten ve takipçileri için çeşitli videolar çekip paylaşan bir isimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *