Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Nasıl Bir Üniversite?(Çözünme)

  • Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, Vakıf, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, Mühendislik Fakültesi bünyesinde yer alan bir bölümüdür. Üniversite Kayseri ilimizde yer almaktadır. Üniversitenin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü kontenjanı 9 kişidir. 2021 yılında Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümüne 9 kişi yerleşmiştir.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Devlet üniversitesi mi?

kayseri yükseköğrenim ve yardım vakfı’na bağlı olarak 23.06.2009 tarihinde kayseri’de kurulan bir vakıf üniversitedir.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi kime ait?

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı tarafından kurulmuştur.

NNY hangi üniversite?

NNY – Nuh Naci Yazgan Üniversitesi.

Nuh Naci Yazgan hukuk açılacak mı?

Üniversitemizde Hukuk Fakültesi, 01/5/2021 tarihli ve 31471 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 30/4/2021 tarihli ve 3940 sayılı Cumhurbaşkanı kararı ile kuruldu. Kerim Güney yaptığı açıklamada, “ Hukuk Fakültesinin kurulmasından dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı arz ederiz.

Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi hangi bölümler var?

Kayseri Kentsel Mekan Uygulama ve Araştırma M. Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Uygulama ve Araştırma M. Elektronik ve Yazılım Uygulama ve Araştırma M. Psikoloji Çalışmaları Uygulama ve Araştırma M.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği ne zaman açılacak?

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 26 Ağustos 2014 tarihinde 29100 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 28/3/1983 tarihli ve 2809 sayılı Kanunun ek 30 uncu maddesine göre alınan Bakanlar Kurulu kararınca açılma izni alınmış ve 2019 yılında tamamlanacak olan Fakülte ve Diş Hastanesi binalarıyla hem eğitim

You might be interested:  Behzat Rasuli Hangi Üniversite Mezunu?(Doğru cevap)

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi kaç para?

2021-2022 eğitim yılında öğrenim ücreti, İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Programları için 29.700 TL, Elektrik -Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Hemşirelik Programları için 30.750 TL, Mimarlık, Beslenme ve Diyetetik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programları için

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Vakıf nerede?

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, Kayseri’de Kayseri Yükseköğrenim ve Yardım Vakfı tarafından Yükseköğretim Kurumları Teşkilat Kanununda Değişiklik Yapılamasına Dair 23.06.2009 tarih 5913 sayılı Kanunla Kayseri ilinde kurulmuş olan üniversitedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *