Gaun Hangi Üniversite?(Soru)

Gaziantep Üniversitesi, öğretime 1973 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi‘ne bağlı Makine Mühendisliği Bölümü ile başlamış ve 1987 yılında üniversite tüzel kişiliğini kazanmış olan, Gaziantep’te bulunan bir devlet üniversitesidir.

  • GAÜN 2. Lig Henbol müsabakalarına ev sahipliği yaptı Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen ve Gaziantep Üniversitesinin (GAÜN) ev sahipliğinde gerçekleştirilen “2. Lig Üniversitelerarası Hentbol Şampiyonası” sona erdi. Turnuvada, Giresun Üniversitesi Erkek ve Kadınlar Hentbol takımları birinci oldu.

Gaziantep Üniversitesi ders kayıtları ne zaman başlıyor?

Değerli öğrencilerimiz; 2021-2022 güz dönemi ders kayıtları 20-24 Eylül 2021 tarihleri arasındadır.

Antep Üniversitesi adı ne?

Gaziantep Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin adı Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi olarak değişti.

Gaziantep Üniversitesi Online mı?

Sayın rektörüm üniversitenizin online ders kayıt sistemi 23.09.2021 (Son kayıt günü) akşam saatlerinden itibaren kesintiye uğramıştır. 2021-2022 Güz Dönemi İntörn Zirvesi Eğitimi 24 Eylül 2021 tarihinde 09.00-12.00 saatleri arasında ONLINE olarak yapılacak.

GAUN ders kayitlari ne zaman?

DERS KAYIT TARİHLERİ; Ders kayıtları 8-12 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacak olup, dersler 15 Şubat tarihinde başlayacaktır.

Gaziantep Üniversitesi ders seçimi nasıl yapılır?

a) www.gantep.edu.tr adresine girerek, e-kayıt bölümünü tıklayınız. b) Gaziantep Üniversitesi Öğrenci İşleri Bilgi Sistemini tıklayınız. c) Kullanıcı kısmına öğrenci numaranızı, şifre kısmına doğum tarihinizi GÜN/AY/YIL olarak aralık vermeden yazınız ve TAMAM’ı tıklayınız.

You might be interested:  Üniversite Yo Ne Demek?

Antepte kaç üni var?

Nüfusu yaklaşık olarak 2.028.563’tür. Gaziantep’te 4 adet üniversite bulunmaktadır.

Antep’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Gaziantep’e kara yoluyla nasıl gidilir: Gaziantep’e Türkiye’nin dört bir yanından birçok büyük şehirden direkt otobüs seferleri bulunuyor. İstanbul’dan kendi aracıyla Gaziantep’e gitmek isteyenlerin Ankara, Adana, Osmaniye güzergahını takip etmeleri gerekiyor.

Gaziantep Üniversitesi kimin?

Gaziantep Üniversitesi, öğretime 1973 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi ‘ne bağlı Makine Mühendisliği Bölümü ile başlamış ve 1987 yılında üniversite tüzel kişiliğini kazanmış olan, Gaziantep ‘te bulunan bir devlet üniversitesidir.

Gaziantep Üniversitesi Kayıtları Ne Zaman Başlıyor 2021?

Ayrıca hiç ders kaydı yapmayan öğrencilerimiz ise sadece açık olan derslere 24-25 Haziran 2021 tarihleri arasında kayıt yapabilirler.

Gaziantep Üniversitesi rektörü kim oldu?

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Arif Özaydın’ın Yenilik Ekonomisi isimli kitabının birinci bölümünün 43, 44 ve 45. sayfaları; Prof. Dr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *