Erol Mütercimler Hangi Üniversite?(En iyi çözüm)

  • Erol Mütercimler, Haliç Üniversitesi‘ndeki görevinden istifa etti Haliç Üniversitesi yönetimi tarafından hakkında soruşturma başlatılan Erol Mütercimler, üniversitedeki görevinden istifa etti. Akademisyen Erol Mütercimler, Haliç Üniversitesi’ndeki görevinden istifa etti.

Erol Mütercimler hangi üniversitede?

Haliç Üniversitesi ‘nin öğretim görevlilerinden olan Erol Mütercimler, ortaya atılan yolsuzluk iddialarını ve üniversitenin durumunu Odatv’ye anlattı.

Erol Mütercimler kimdir kime hizmet ediyor?

Deniz tarihi çalışmalarıyla tanınan Mütercimler, Türkiye’ye dönüşünde çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yaptı. TRT Radyosu ve çeşitli TV kanallarında programcı ve yönetici olarak çalıştı. Belgeseller hazırladı. Haliç, İstanbul Ticaret, Doğuş üniversitelerinde Strateji ve Devrim Tarihi dersleri verdi.

Erol Mütercimler ne iş yapar?

Yazar ve televizyon programcısı Erol Mütercimler ‘in KRT ile anlaşıyor. Halk TV’nin yeni yapılanma süreci medyada hareketlilik kazandırırken bir transfer haberi de KRT TV’den geldi.

Haliç Üniversitesi hangi vakfa ait?

Haliç Üniversitesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu uyarınca Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı tarafından kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. 23 Kasım 1998’de eğitime başlamıştır.

Haliç Üniversitesi nin sahibi kim?

Haliç Üniversitesi, 1998 yılında Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı tarafından İstanbul’da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Erol Mütercimler hangi rütbeden emekli oldu?

Binbaşı iken ordudan ayrıldı. Beşiktaş Deniz Müzesi Müdürlüğü yaptı ve daha sonra Avustralya’ya gitti, orada Avustralya’da yayın yapmakta olan bir radyo istasyonu SBS devlet radyosunda programcılık yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *