Emir Can Iğrek Hangi Üniversite?

2019’da Nalan adlı şarkısıyla çıkış yakaladı. 2020 PowerTürk Müzik Ödülleri’nde “Yılın En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcısı” ödülüne layık görüldü. Birçok şarkıcıya beste verdi. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde öğrenim görmektedir.

  • Emir Can İğrek, Yıldız Teknik Üniversitesi‘nde öğrenim görmektedir. Son olarak 24 Temmuz Cuma günü çıkardığı “Saman Sarısı” şarkısıyla trendlere girdi ve şarkısı binlerce kişi tarafından beğeni aldı. Emir Can İğrek doğum tarihi : 2 Nisan 1993

Emir Can Iğrek nerede yaşıyor?

Akustik programına katıldıktan sonra ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Emir Can İğrek, kısa zamanda geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Ailesi Çerkezköy’de yaşayan Emir Can İğrek, üniversite 2.ci sınıftan bu yana yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Emircan kimin oğlu?

Sibel Can’ın oğlu Emir Aksüt, önceki gece Bebek Angie’den bir genç kızla çıkarken görüntülendi.

Emircan Iğrek kimdir hayatı?

Emir Can İğrek, 2 Nisan 1993’te Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde doğdu.Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.Müziğe doğduğu şehirde küçük sahne grupları kurarak başladı. 2019’da Nalan adlı şarkısıyla çıkış yakaladı.Birçok şarkıcıya beste verdi.

Emircan kaç yaşında?

Emir Can İğrek, 2 Nisan 1993’te Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde doğdu. Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Müziğe doğduğu şehirde küçük sahne grupları kurarak başladı. 2020 PowerTürk Müzik Ödülleri’nde “Yılın En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcısı” ödülüne layık görüldü.

Sulhi Aksüt kimdir ne iş yapar?

yaşadığım yerin en sıcak günlerinde çıktığı için sonbahara saklamakla doğru kararı aldığım emir can iğrek şaheseri. ilkbaharda “müzik kutusu”yla başlayan hikayemin sonbaharda bitmesiyle gönlümde açılan yaraya dokunan şarkıdır.

You might be interested:  Üniversite Hazırlık Okumak Için Ne Yapmalı?(Çözünme)

Nalan şarkısı ne zaman çıktı?

NALAN 2002, Nalan Tokyürek’in beşinci stüdyo albümüdür. Bu albüm, 26 Nisan 2002 tarihinden itibaren tüm müzik marketlerdeki yerini koymuşlardır. Albüm, Universal-N F S Müzik etiketiyle satışa sunulmuştur.

Zeynep Bastık Kaç Yaşında?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993 tarihinde Çanakkale’de dünyaya geldi. Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi Çanakkale’de tamamladı. Mutluluk, Yasak Elma, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli gençlik dizilerinde rol alan Zeynep Bastık, asıl çıkışını ise müzik kariyeriyle yaptı.

Tuğkan kaç yaşında?

kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. 17 Ocak 1996 tarihinde aslen Sakarya’da dünyaya gelen Tuğkan Kurt’un burcu Oğlak’tır. Eğitim hayatını Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda devam ettirmektedir. İlk dönemlerde amatör olarak 2016 yılında şarkılarını paylaşmış, kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *