Burdur’da Hangi Üniversite Var?(Doğru cevap)

  • Burdur’da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ‘ne bağlı Eğitim Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Burdur Ağlasun, Bucak (2) ve Gölhisar Meslek Yüksekokulları ile Sağlık Yüksekokulu, bulunmaktadır. Bu fakülte ve yüksekokullarda 204 akademik personel, 11818 öğrenci ve 88 idari personel bulunmaktadır. Nüfus

Burdurda üniversite var mı?

Bucak Sağlık Yüksekokulu | Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi.

Burdurda hangi bölümler var?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

  • Bucak İşletme Fakültesi.
  • Eğitim Fakültesi.
  • Fen-Edebiyat Fakültesi.
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.
  • İlahiyat Fakültesi.
  • Mühendislik-Mimarlık Fakültesi.
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi.
  • Sanat ve Tasarım Fakültesi.

Makü harç paraları hangi bankaya?

http://obs.mehmetakif.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx adresinden otomasyon sisteme giriş yapılır. Harç İşlemlerinden ödenecek harç kontrol edilir. Halk Bankası Şubeleri veya İnternet Şubesi üzerinden öğrenci numaranız ile harcınızı yatırınız.

Isparta hangi üniversite var?

4. Canlı derse nasıl katılabilirim? Canlı derslere katılmak için ders programınızdaki dersin saatinde sisteme giriş yaparak ilgili dersinizin Sanal Sınıf bölümüne geliniz. Bu bölümde “ Canlı Derse Katıl” butonu görünecektir. Butona tıkladığınızda sizi başka bir sayfaya yönlendirecek.

Burdur deniz var mı?

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur, denize kıyısı olmayan oldukça engebeli coğrafi alana sahip bir ilimizdir. İlin %61’i dağlık arazidir. Burdur deniz seviyesinden 950 metre yükseklikte yer almaktadır. Göller Yöresi’nde yer alan Burdur ‘un nüfusu yaklaşık 260.000’dir.

Makü harç nasıl yatırılır?

İnternet bankacılığından ödemenin yapılması; ödemeler/diğer ödemeler/eğitim ödemeleri menüsünden Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ‘ seçilerek öğrenci numaraları ile yapılır. Katkı payı/öğrenim ücreti yatırma işleminde kesinlikle EFT işlemi yapılmaması gerekmektedir.

You might be interested:  Üniversite Kyk Yurt Başvuruları Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Makü harç Hangi banka 2021?

· Üniversitemiz öğrencilerinin ve misafir öğrencilerin, Öğrenci Bilgi Sistemi (ÖBİS) üzerinden ders seçimi yapmaları; ardından öğrenci harcını “Vakıfbank” ATM veya şubelerinden öğrenci numaraları ile yatırarak seçtikleri dersleri ÖBİS üzerinden kesinleştirmeleri gerekmektedir.

Makü harç yatırma Hangi banka 2020?

Katkı Payı / Öğrenim Ücreti Halkbank şubelerine yatırılacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *