Alişan Hangi Üniversite Mezunu?(Çözünme)

Daha sonra eğitim aldığı Özel Evrim Lisesinden mezun oldu. Hayali pilot olmaktı ancak Latin Dansları Okulu sınavını bir puan ile kaybetti. İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar Bölümünü kazanan Alişan, müzik hayatındaki yoğunluğundan ötürü devam edemediği okulundan ayrılmak zorunda kaldı.

Alişan ne mezunu?

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinin Şişhane semtinde dünyaya geldi. Aslen Zaza kökenlidir ve Bingöllüdür. Sırasıyla Kuvay-ı Milliye ilkokulunu, Özel Şişli Koleji ortaokulunu, Özel Evrim Lisesini bitirdi. Çok istemesine rağmen Latin Dansları Okulu imtihanlarını 1 puanla kaybedip pilot olamadı ve İ.

Alişan ne iş yapıyor?

Serkan Burak Tektaş, ya da bilinen adıyla Alişan, Bingöl’lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan Burak Tektaş’tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı.

Alişan Kimdir Kaç kardeş?

Buse Varol, 25 Mart 1990’da Manisa’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü’nde tamamlayan Varol, 2012’de Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda yer aldı.

Ali Şan nereli?

İKİNCİ KEZ ANNE-BABA OLDULAR! Sanat camiasının gözde çiftlerinden Alişan ile Buse Varol’un, kızları Eliz dünyaya geldi.

Alişan’ın babası kimdir?

19 Haziran 1976 tarihinde İstanbul Kasımpaşa’da doğan Alişan aslen Bingöllü ve Zaza kökenlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *