Ata Aöf Online Sınav Nasıl Olacak?

ATA AÖF sınavları online mı?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamaya göre, güz dönemi ara sınavları 20-21 Kasım tarihleri arasında yapılacak. ATA AÖF SINAVLARI ONLİNE Mİ? Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle sınavlar online yapılmıştı. Ancak bu yıl alınan kararla sınavlar yüz yüze olarak yapılacak.

ATA AÖF sınavları nasıl oluyor?

sorusuna şöyle yanıt verilmiş: Fakültemizde bir eğitim öğretim yılı içerisinde her dönem için bir adet ara sınav (Blok Uygulama dersleri hariç) ve bir yarıyıl sonu sınavı ile bir bütünleme sınavı yapılmaktadır. Sınavlar tüm ülkede merkezi sınav yöntemiyle gözetim altında (yüz yüze) gerçekleştirilmektedir.

ATA AÖF online sınava nasıl girilir?

* Sınav sistemimize https://esinav.ataaof.edu.tr/ adresini kullanarak doğrudan erişebilirsiniz. * Sınavda tarayıcı kaynaklı bir sorun yaşamamanız için Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcılarından birini kullanmanız önerilir.

ATA AÖF online sınav ne zaman?

ATA AÖF SINAV TARİHLERİ NE ZAMAN, ONLINE MI? 2021-2022 ATA AÖF güz dönemi vize sınavı 20-21 Kasım tarihlerinde yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

ATA AÖF sınav nasıl oluyor?

* Sınav sistemi 30 Kasım-11 Aralık 2020 tarihleri arasında, her gün 08.00 ile 20.30 saatleri arasında erişimine açık olacaktır. * Sınav sistemimize https://esinav.ataaof.edu.tr/ adresini kullanarak doğrudan erişebilirsiniz.

You might be interested:  5.Sınıfa Geçen Öğrenci Hangi Okula Gidecek?(Solución)

AÖF vizeler online mı?

AÖF sınavlarının online olmayacağı, Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan AÖF sınav giriş belgeleri ile netleşti. Yükseköğretim Kurulu’nun almış olduğu karar doğrultusunda 2021-2022 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilecek olan AÖF vizeleri yüz yüze yapılacak.

Açıköğretim sınavları nasıl olacak 2021?

AÖF güz dönemi ara sınavları 27-28 Kasım 2021 tarihleri aralığında yapılacak. Dönem sonu sınavı ise 08-09 Ocak 2022 tarihleri aralığında gerçekleştirilecek. Kurum tarafından yapılan açıklamada sınav tarihlerinin Mili Eğitim Bakanlığı, ÖSYM tarafından yapılan sınavlar ve pandemi durumuna göre değişebileceği belirtildi.

ATA AÖF sınavları Ne Zaman?

Geçtiğimiz günlerde vizelere katılım sağlayan öğrenciler, şimdi ise final sınavlarına odaklandı. İşte, ATA – AÖF güz final takvimi Atatürk Üniversitesi ATA AÖF güz dönemi final sınavları, 25-26 Aralık tarihlerinde düzenlenecek. Bütünlemeler ise 5-6 Şubat 2022’de gerçekleşecek.

ATA AÖF sınavları kaç oturum oluyor?

Üniversiteyi dışarıdan okuyan öğrenciler 20 Kasım ve 21 Kasım tarihlerinde ATA AÖF vize sınavları olacak. Üç oturumdan oluşacak ATA AÖF sınavı ilk oturumları saat 09.30’da, ikinci oturumları ise saat 14.00’te başlayacak. Öğrencilere her ders için 30’ar dakika sınav süresi verilecek.

ATA AÖF mezuniyet 3 ders sınavı ne zaman 2021?

07 Ağustos 2021 Cumartesi günü 09.00 – 22.00 saatleri arasında online olarak yapılacak mezuniyet üç ders sınavına girmeye hak kazanan öğrencilerin bilgileri Öğrenci Bilgi Sisteminde (OBS) yayımlanmıştır. 6

AÖF online sınavlara nasıl girilir?

Online olarak yapılan sınav sürecinde bazı öğrenciler, AÖF online sınava nasıl girilir, sorusunu soruyor. Bu sınavlara esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden e-Devlet şifresi veya öğrenci şifresi ile giriş yapılabiliyor. Sınavlarda her ders için 30 soru yöneltilirken, öğrencilere 40 dakika süre tanınıyor.

Ata Aöf 3 ders sınavı ne zaman 2021?

Yarıyıl Sonu (Final) Sınavı 28-29 Mayıs 2022 tarihleri arasındadır. Bütünleme Sınavı 2- 3 Temmuz 2022 tarihleri arasındadır. 2021 -2022 Yılı Mezuniyet Üç Ders Sınavı 7 Ağustos 2022 tarihindedir. * Güncel gelişmelere göre Akademik Takvimde değişikliğe gitme hakkı Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’ne aittir.

You might be interested:  Öğrenci Nakil Işlemleri Ne Zaman Başlayacak 2019?(Mükemmel cevap)

AÖF Güz Dönemi sınavları ne zaman?

AÖF akademik takviminde yer alan bilgilere göre, Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavları 08-09 Ocak 2022 tarihinde yapılacak.

AÖF ara sınav online mi?

2021 AÖF SINAVLARI ONLİNE MI, YÜZ YÜZE Mİ? 2021 Yılı AÖF yaz okulu sınavları yüz yüze yapılmıştı. AÖF öğrenciler güz dönemi ara sınavlarına AÖF sınav merkezinde girebilecek.

ATA AÖF vize sınavı ne zaman?

Atatürk Üniversitesi ‘nin akademik takvimine göre vize sınavları 20-21 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Öğrenciler, ara sınavı için sınav merkezi tercihlerini 14 Ekim saat 23.59’a kadar yapabilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *